İLERİ TEKNOLOJİ - POZİTİF ENERJİ
TR
EN
RU
FR
Hakkımızda

Iltekno’nun ana çalışma alanı anahtar teslim gaz/dizel motorları ile Enerji Santralleri kurulumudur.

Iltekno, kurulduğu günden bugüne dek geçen 30 yıllık süre içinde pek çok yenilikçi Kojenerayon-Trijenerasyon uygulamalarını, oteller, hastaneler, havalimanları, üniversiteler, çöp deponi sahaları, biogaz tesisleri, endüstriyel tesisler, IPP ler gibi çeşitli alanlarda gerçekleştirmiştir.


Kendi bünyesinde gerçekleştirdiği mühendislik, dizayn, tedarik, kurulum ve satış sonrası hizmetler ile Iltekno müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren en uygun konfigürasyonda anahtar teslim çözümler sunar.


Iltekno, Türkiye, Irak, Mısır, Cezayir ve Sahra Altı Afrika’da verdiği hizmetlerle yaklaşık 200 proje ile 2000 MW’ın üzerinde kurulu kapasiteye ulaşmıştır; bu projelerin 150 adedini EPC (Mühendislik –Tedarik -Kurulum) bazında gerçekleştirmiştir.

Vizyonumuz

Anahtar teslim Enerji Santralleri kurulumunda katma değer yaratan verimli, güvenilir çözümler sunan lider firma olarak müşterilerimizin rekabetçiliğine ve sürdürülebilir büyümelerine katkı sağlamak

Yönetim İlkelerimiz

Müşteri Odaklılık : Her zaman ve her durumda müşteri odağını kaybetmemek ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.
Dürüstlük : Şirket içinde, müşterilerimizle ve partnerlerimiz ile şeffaf, net ve doğru diyalog.
Bireylerin Gelişmesi : Teknolojik yenilikleri takip ederek, araştırma-geliştirmeye önem vererek ve eğitim imkanları sağlayarak bireylerin sürekli gelişimini sağlamak.
Toplumsal Sorumluluk : Çözümlerimizi optimum tasarımlar ve çevre dostu teknolojileri geliştirerek ve uygulayarak sunmak.
Takım Çalışması : Takım ruhunun sağladığı pozitif enerjiye inanarak birlikte çalışma ortamının desteklenmesi.

 

© 2014
İLTEKNO A.Ş.